Hizmet Saatlerimiz: Hafta içi ve Cumartesi 9.30 - 19.00
Kuşadası, Aydın
+90(533)150-8565
Hizmet Saatlerimiz: Hafta içi ve Cumartesi 9.30 - 19.00
+90(533)150-8565
Kuşadası, Aydın

Ekibimiz

Psikiyatrist Aydın Alp

Uzman Dr. Aydın Alp, Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Psikiyatri Anabilim Dalı ve Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Psikiyatri 2. Kliniğinde Uzmanlığını tamamlamıştır. Ordu Medical Park Hastanesinden 2018 yılında ayrıldıktan sonra aynı yıl içerisinde kendi açmış olduğu Kuşadası Clinicia Psikiyatri Merkezi’nde Psikiyatrist ve Psikoterapist olarak ekibine Psikolog eşliğinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Psikolog & Aile Danışmanı Simge İndirme

Psikolog & Aile Danışmanı Simge İndirme, Beykent Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi psikoloji bölümü mezunudur. Hacettepe Üniversitesi’nde Aile Danışmanlığı eğitimini tamamlamıştır. Staj deneyimlerini Ordu Şifa Tıp Merkezi ve Ordu Medical Park Hastanesi’nde başarıyla tamamlamıştır. Psikoloji lisans eğitimini  ve staj deneyimlerini tamamladıktan hemen sonrasında Ankara Neşeli Adımlar Kreş Anaokulu’nda 2 yıl görev almıştır. Prof. Dr. Hürol Fışıloğlu tarafından Çift Terapisine yönelik ‘’İlişki Pusulası’’ eğitimini tamamlamış olup, süpervizyon sürecindedir. Şu anda Clinicia Psikiyatri merkezinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Psikolog&Aile Danışmanı Berfu Kargören

Psikolog&Aile Danışmanı Berfu Kargören, İzmir Ekonomi Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji bölümü mezunudur. Staj deneyimlerini Adana Ekrem Tok Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde ve Dokuz Eylül Üniversitesi Biyofizik Anabilim Dalı’nda deneysel çalışmalar gerçekleştirmiş olup başarıyla tamamlamıştır.  Milli Eğitim Bakanlı onaylı 464 saatlik eğitimini tamamlayarak Aile Danışmanlığı unvanını almaya hak kazanmıştır. Almış olduğu eğitimler arasında Kısa Süreli Çözüm Odaklı terapi ile danışan hedeflerini netleştirmeye ve danışanların problemlerine  çözüm odaklı yaklaşmayı hedeflemektedir. Lisans eğitimini tamamladıktan hemen sonra özel bir kreşte psikolog ve aile danışmanlığı hizmeti vermiştir. Şu anda Clinicia Psikiyatri merkezinde hizmet vermeye devam etmektedir.